Kariéra

IT Projektový Manažer Junior

Hledáme:

Orientuješ se v IT, baví Tě komunikace s lidmi a řešení uživatelských problémů? Máš rád/a inovace a skvělými nápady se jenom hemžíš? Máš rád/a bagety Crocodille nebo občas zajdeš do Bageterie Boulevard? Hledáš práci, kde není kariérní růst jen prázdná fráze?

Odpověděl/a jsi ANO na naše otázky? Pak hledáme právě Tebe, jako dalšího člena do naší IT partičky.

Čeká Tě zajímavá a zodpovědná práce v týmu profesionálů, kdy Tvojí hlavní odpovědností bude podílet se na fungování interního helpdesku pro více, než 300 uživatelů a spolupracovat při vývoji interních systémů.

Náplň práce:

  • Podílení se na řízení interního helpdesku
  • Technická podpora uživatelů
  • Řízení rozvoje interních systémů
  • Příprava podkladů a spolupráce s programátory
  • Spolupráce s metodikem interních procesů
  • Spolupráce s technickým i obchodním oddělením

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ technického směru s maturitou
  • porozumění programovému kódu C#, C++, Visual basic
  • Anglický jazyk - pokročilá znalost
  • NJ nebo RJ výhodou
  • Analytické myšlení, samostatnost
  • Flexibilita
  • Praxe při škole vítána

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou při oboustranné spokojenosti
  • Občerstvení na pracovišti
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Zaměstnanecká slevová karta do restaurací Bageterie Boulevard
  • multisport kartička
  • parkování v areálu společnosti zdarma
  • příspěvek na jazykové vzdělávání
  • cvičení pro zaměstnance zdarma

Informace o pozici

Místo pracoviště

Poděbradská 88/55, 198 00  Praha-Hloubětín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, občerstvení na pracovišti

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Němčina (mírně pokročilá), Ruština (základní)

Zadavatel

Crocodille ČR, spol. s r.o.

Praxe a stáže, trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Anna Křivská
Poděbradská 88/55
198 00  Praha
Česká republika