Kariéra

Skupina Crocodille působí úspěšně více než 26 let na domácích a zahraničních trzích v potravinářském průmyslu. Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici :

MANAŽER PRO PRIVÁTNÍ ZNAČKY

NAŠE MISE - DÁT ŠANCI VŠEM, KTEŘÍ O TO STOJÍ

„Vše, co tvoříme hlavou i rukama, musí vycházet především z našeho srdce.“
Naše ryze česká společnost je vybudovaná na základech poctivé práce.
Již čtvrt století se nám daří růst a plánů i nápadů máme dostatek i na další čtvrtstoletí.
Kvalita našich výrobků je stejně důležitá jak kvalita našeho týmu. Mnohdy nám více záleží na tom, aby nás práce bavila, než kolik peněz to nakonec přinese.
I podle toho si vybíráme naše lidi. A protože pracujeme výhradně s vlastními zdroji, tak si to můžeme dovolit.
Jasný kariérní postup, spravedlivé odměňování a přirozenou motivaci nabízíme všem, kteří chtějí pracovat a mají podobný pohled na svět.

Přijďte se k nám podívat a zjistit více o tom, jaké možnosti vám nabízíme na pozicích v tuzemsku i zahraničí.

„Chceme růst s chutí a s vámi“

NÁPLŇ

Rozvíjení obchodních vztahů u klíčových zákazníků, jednání s centrálami retailových FMCG řetězců
Rozvoj obchodních příležitostí
Vyhodnocování obchodních rizik
Vytváření a realizace plánů prodeje
Příprava cenových nabídek produktů
Výpočty marží, cen, a slevových modulů
Vedení denní agendy s obchodními partnery
Koordinace objednávek s výrobou a logistikou
Komunikace s úřady a institucemi v daných zemích
Zajišťování obchodních prezentací ve svěřeném teritoriu
Obchodní jednání u zákazníků v ČR i v zahraničí
Řešení pohledávek a reklamací
Zajišťování logistiky
Pravidelný reporting

POŽADUJEME

VŠ/ SŠ vzdělání
předchozí praxe alespoň 2 roky na pozici v obchodě
zkušenosti z Retailu a FMCG prostředí jsou vítané
výbornou uživatelskou znalost MS Office (hlavně MS Excel)
analytické schopnosti
ŘP skupiny B – aktivní řidič

Informace o pozici

Místo pracoviště

Poděbradská 88/55, 198 00  Praha-Hloubětín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti

Mzda

40000-70000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Crocodille ČR, spol. s r.o.

Kontakt

Blanka Vlasáková
Telefon: 721 478 565