Kariéra

Skupina Crocodille působí úspěšně více než 26 let na domácích a zahraničních trzích v potravinářském průmyslu. Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici :

Ředitel Marketingu

Náplň práce:

Vyrábíme každý den přes sto tisíc čerstvých výrobků.
Dodáváme je desetitisícům zákazníků v několika zemích.
Máme stovky receptů, několik výrobkových řad.
Máme desítky nápadů.

HLEDÁME JEDNOHO MARKEŤÁKA ABY TO POSUSUNUL PODSTATNĚ DÁLE.

  • řízení a odpovědnost za marketingové oddělení
  • příprava a prezentace markengových plánů a rozpočtů
  • zákaznický marketing (nastavení komunikace s prodejcem, příprava ceníků apod.)
  • implementace nových produktů (nastavování sortimentu a cenové politiky, provádění rozborů trhu)
  • event management
  • strategický marketing

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ
  • dobrá znalost anglického jazyka (komunikace se zahraničními spolupracovníky)
  • praxi na stejné pozici (ideálně v oblasti rychloobrátkového zboží)
  • zkušenosti s vedením kolektivu
  • kreativní přístup k prácí
  • orientaci na výsledky
  • řidičský průkaz "B"
  • organizační schopnosti

Nabízíme:

  • velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • práci pro renomovanou firmu
  • kurzy anglického jazyka
  • další firemní benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Poděbradská 88/55, 198 00  Praha-Hloubětín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Mzda

70000-90000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Crocodille ČR, spol. s r.o.

Kontakt

Blanka Vlasáková
Telefon: 721 478 565