Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard je český koncept restaurací EXPRES GOURMET, se kterým dobýváme svět křupavými bagetami s originálními recepturami světových kuchařů. Jsme dnes v Česku, na Slovensku, v Dubaji, v Německu a jedeme dál.

"Vše co děláme rukama, pochází z našich srdcí."

JUNIOR ÚČETNÍ S MOŽNOSTÍ RŮSTU

KOHO HLEDÁME ?

Hledáme novou kolegyni či kolegu, která/ý se nebojí rutinní práce, ale zároveň se chce učit novým věcem a rozvíjet své znalosti a dovednosti v oblasti účetnictví až po samotné vedení účetnictví.

CO OD VÁS POŽADUJEME ?

- min. SŠ vzdělání
- uživatelskou znalost MS Office
- pečlivost, aktivní přístup, ochotu učit se

CO BUDETE DĚLAT ?

- účtování bankovních výpisů
- párování přijatých plateb
- evidence a kontrola denních tržeb
- komunikace s kolegy
- vystavování faktur
- spolupráce na tvorbě nových postupů
- postupně se naučíte vést samostatně kompletní účetnictví dceřinných spoečností včetně účetní závěrky.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT ?

- zajímavé mzdové ohodnocení
- zázemí české společnosti, která se neustále rozvíjí
- práci na plný nebo zkrácený úvazek
- osobní rozvoj a kariérní postup
- dotované svačiny
- cvičení pro zaměstnance zdarma
- parkování v areálu společnosti zdarma

Informace o pozici

Místo pracoviště

Poděbradská 88/55, 198 00  Praha-Hloubětín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Crocodille ČR, spol. s r.o.

Praxe a stáže, trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Blanka Vlasáková
Telefon: 721 478 565